WDSW(s)-G Wniosek o dopisanie do listy wyborców (dot. żołnierzy, ratowników służby w OC, funkcjonariuszy Policji, BOR-u, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej, Służby Więziennej) Gdańsk
Opis: WDSW(s)-G Wniosek o dopisanie do listy wyborców (dot. żołnierzy, ratowników służby w OC, funkcjonariuszy Policji, BOR-u, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej, Służby Więziennej) Gdańsk
Żołnierze pełniący zasadniczą lub okresową służbę wojskową oraz pełniący służbę w charakterze kandydatów na żołnierzy zawodowych, odbywający ćwiczenia i przeszkolenie wojskowe, ratownicy odbywający zasadniczą służbę w obronie cywilnej poza miejscem stałego zamieszkania, policjanci z jednostek skoszarowanych, funkcjonariusze BOR, Straży granicznej, Państwowej Straży Pożarnej oraz Służby Więziennej, którzy pełnią służbę w systemie skoszarowanym, którzy chcą wziąć udział w głosowaniu w miejscu odbywania służby, powinni złożyć wniosek o dopisanie do spisu wyborców w wybranym przez siebie obwodzie w danej miejscowości.
Wniosek należy złożyć w urzędzie gminy najpóźniej na 2 dni przed dniem wyborów.
We wniosku należy podać:
- nazwisko,
- imię, imiona,
- datę urodzenia,
- numer PESEL,
- adres zamieszkania.
Osoby wpisane do spisu wyborców będą ujęte w spisie wyborców w przypadku przeprowadzania ponownego głosowania.
Podstawa prawna:
Ustawa z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2011 nr 21 poz. 112 . ze zm.)
Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 27 lipca 2011 r. w sprawie spisu wyborców (Dz. U. z 2011 r. Nr 158, poz. 942)
Cechy formularza:
Podobne z kategorii:
Najnowsze druki:
Grupa formularzy:
Nota prawna:
PAMIĘTAJ! Gdy wypełnisz formularz - przeczytaj go uważnie w wersji ostatecznej lub skonsultuj się ze specjalistą! Udostępnione przez nas wzory druków, formularzy, pism, deklaracji lub umów należy zawsze właściwie przetworzyć, uzupełnić lub dopasować do swojej sytuacji. Pamiętaj, że podpisując dokument kształtujesz nim swoje prawa lub obowiązki, zatem zachowaj należytą uwagę przy zmianach i jego wypełnianiu. Ze względu na niepowtarzalność każdej czynności, samodzielnie lub na podstawie opinii specjalisty musisz ocenić, czy wykorzystany formularz zastał zastosowany przez Ciebie odpowiednio do stanu faktycznego, prawnego lub zamierzonego celu.