OrzP-2 Oferta realizacji zadania publicznego/oferta wspólna realizacji zadania publicznego, o których mowa w art. 14 ust. 1a i 2 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2018 r. poz. 450 z późn. zm.)
Opis: OrzP-2 Oferta realizacji zadania publicznego/oferta wspólna realizacji zadania publicznego, o których mowa w art. 14 ust. 1a i 2 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2018 r. poz. 450 z późn. zm.)
Ofertę należy wypełnić wyłączenie w białych pustych polach, zgodnie z instrukcjami umieszczonymi przy poszczególnych polach lub w przypisach. Do druku załączona jest informacja o sposobie oznaczenia prawidłowej odpowiedzi w przypadku pól wielokrotnego wyboru.
W części I podawane są podstawowe informacje o złożonej ofercie, w tym rodzaj zadania publicznego oraz organ administracji publicznej, do którego jest adresowana oferta. W części II wskazuje się Oferenów, tj. nazwę Oferenta, formę prawną, numer KRS lub innej ewidencji, adres siedziby, stronę www, adres e-mail i telefon, a także adres do korespondencji. Wskazuje się również dane osoby upoważnionej do skłądania wyjaśnień dotyczących oferty.
W części III wykazywane są informacje dot. opisu zadania - tytuł zadania publicznego, termin jego realizacji, opis oraz plan i harmonogram działań na dany rok, oraz opis zakładanch rezultatów. W części IV należuy uzupełnić charakterystykę oferenta (informację o jego wcześniejszej działalności i zasobach, które będą wykorzystane do realizacji zadania).
Część V stanowi kalkukacja przewidywanych kosztów realizacji zadania publicznego. W części VI można wykazać inne informacje (zgodnie z przeznaczeniem pola).
Podstawa prawna:
Załączniki do formularza:
Cechy formularza:
Formularze archiwalne:
Podobne z kategorii:
Najnowsze druki:
Grupa formularzy:
Nota prawna:
PAMIĘTAJ! Gdy wypełnisz formularz - przeczytaj go uważnie w wersji ostatecznej lub skonsultuj się ze specjalistą! Udostępnione przez nas wzory druków, formularzy, pism, deklaracji lub umów należy zawsze właściwie przetworzyć, uzupełnić lub dopasować do swojej sytuacji. Pamiętaj, że podpisując dokument kształtujesz nim swoje prawa lub obowiązki, zatem zachowaj należytą uwagę przy zmianach i jego wypełnianiu. Ze względu na niepowtarzalność każdej czynności, samodzielnie lub na podstawie opinii specjalisty musisz ocenić, czy wykorzystany formularz zastał zastosowany przez Ciebie odpowiednio do stanu faktycznego, prawnego lub zamierzonego celu.